Typy na dziś – Singiel: Brommapojkarna – Malmo FF

Typy na dziś – Singiel: Brommapojkarna – Malmo FF
Oceń

Singla na niedzielę 2. dzień września zagramy ponownie w szwedzkiej ekstraklasie, w której zostanie dziś rozegranych pięć spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że spotkaniu Brommapojkarny z Malmo padną więcej niż dwie bramki. Gospodarze są beniaminkiem, który kompletnie sobie nie radzi w wyżej klasie rozgrywkowej. O ile na własnym stadionie ich gra nie wygląda tragicznie, to na wyjazdach wręcz się kompromitują.

Dziś Brommapojkarna zagra u siebie z mistrzem kraju i nawet atut własnego boiska tutaj nie pomoże. Liczymy, że goście, którzy w tygodniu wywalczyli awans do fazy grupowej Ligi Europy pokażą klasę i wysoko wygrają. Każdy – ewentualny – gol gospodarzy, to bonus dla naszego typu.

A teraz słuchajcie! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Brommapojkarna – Malmo FF, over 2.5, kurs: 1.52.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…