Typy na dziś: Dubel na niedzielę 29.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na niedzielę zagramy w austriackiej Tipico Bundeslidze oraz w duńskiej Super Lidze. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.15. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu St. Polten z Salzburgiem padną przynajmniej trzy bramki. Salzburg rozegrał na NV Arena cztery mecze i we wszystkich linia 2.5 była pokrywana. Liczymy na kontynuację tej serii.

W drugim meczu Dubla typujemy, że Midtjylland, które wciąż ma matematyczne szanse na mistrzostwo wygra domowe spotkanie z  Aalborgiem. Gospodarze wygrali cztery z ostatnich pięciu potyczek z tym rywalem na swoim stadionie. Dziś wygrają piąty raz. Pewniaczek!

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.15, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.