Typy na dziś: Dubel na niedzielę 30.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę w 30. dzień września wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z NFL. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.05. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że AIK wygra na wyjeździe z Dalkurdem. Goście są liderem rozgrywek, a gospodarze zajmują 2. miejsce od końca. Wygra dziś lepsza ekipa, a tą są gracze z Solnej.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Jaguars pokonają NY Jets różnicą przynajmniej 5 punktów. Do składu ekipy z Florydy wraca dziś ich podstawowy runningback Leonard Fournette. To duże wzmocnienie dla ofensywy Jax. Młoda ekipa z Nowego Jorku nie jest jeszcze gotowa na potyczki z tak solidną obroną jaką dysponują Jaguars.  Liczymy, że gospodarze dziś odbudują się po ostatniej porażce z Titans i wysoko pokonają Jets.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB