Typy na dziś – Singiel: Frosinone – Genoa

Typy na dziś – Singiel: Frosinone – Genoa
Oceń

Singla na niedzielę 30. dzień września zagramy we włoskiej Serie A. Mamy ostatni dzień miesiąca, więc możemy trochę zaryzykować i zagrać większy kurs. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy, że Genoa pokona na wyjeździe Frosinone. Gospodarze przed własną publicznością rozegrali do tej pory trzy mecze i dwa razy przegrali (jeden remis).  Na sześć meczów nowego sezonu zdobyli zaledwie jeden punkt i już dziś wiadomo, że będą walczyli o pozostanie w Serie A.

Genoa zajmuje 8. miejsce w tabeli i gra bezkompromisowo. U siebie trzy mecze wygrane, natomiast w delegacji dwie porażki. Czas na przełamanie w punktowaniu na wyjazdach jest doskonały, bo rywal odstaje poziomem od reszty stawki. Liczymy, że Krzysztof Piątek będzie kontynuował strzelecką passę i pomoże swojemu zespołowi w wywalczeniu kompletu punktów.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Frosinone – Genoa, typ: 2, kurs: 2.22.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…