Typy na dziś: Dubel na niedzielę 8.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 8.07.
Oceń

Dubla na niedzielę 8. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz norweskiej ekstraklasie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.63.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Arizona pokona dziś San Diego Padres. Diamondbacks prowadzą w serii 2:1 i dziś potrzebują zwycięstwa, aby zaliczyć serię do udanych. Miotaczem w ekipie z Arizony będzie dziś Zack Greinke, a z nim na górce D-Backs rzadko przegrywają.

W drugim meczu Dubla liczymy, że Molde pokona Valerengę. Po słabym początku sezonu, Molde wreszcie wygrało dwa mecze z rzędu. To spotkanie jest im bardzo potrzebne, aby dołączyć do ligowej czołówki. Aż sześć z ostatnich ośmiu potyczek na swoim stadionie z Valerengą padało łupem gospodarzy. Stawiamy na Molde!

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.63, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…