Typy na dziś: Singiel na niedzielę 8.07.

Typy na dziś

Singla na niedzielę 8. dzień lipca zagramy ponownie w białoruskiej ekstraklasie. Mimo wczorajszego niepowodzenia dziś powinno już być na plus. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!

Stawiamy, że Vitebsk pokona na własnym stadionie Gomel. Gospodarze zajmują czwarte miejsce w tabeli, a goście plasują się na trzeciej pozycji od końca.

Vitebsk na sześć meczów u siebie w tym sezonie, wygrał aż pięć razy. Co więcej… Ostatnie cztery mecze rozgrywane na Centralnyj Stadion między tymi drużynami padły łupem gospodarzy.

Liczymy, że Vitebsk, który jest na papierze zdecydowanie lepszą drużyną, udowodni to dziś na boisku i zgarnie kolejne trzy punkty.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Vitebsk – Gomel, typ: 1, kurs: 1.50.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…