Typy na dziś: Dubel na piątek 1.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 1.06.
Oceń

Typy do Dubla na piątek 1. dzień czerwca wybraliśmy z irlandzkiej 2. ligi oraz z białoruskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Stawiamy, że UC Dublin pokona na własnym stadionie Cobh Ramblers. Gospodarze są liderem rozgrywek i u siebie wygrali pięć z sześciu spotkań. Goście znajdują się na dole tabeli i nie radzą sobie w starciach z drużynami z czołówki. Faworyt powinien tutaj zgarnąć komplet punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 1.5 gola w derbach Mińska. W stolicy Białorusi najlepszym klubem jest Dynamo i naszym zdaniem są w stanie dziś strzelić dwie bramki rywalowi zza miedzy. Każdy gol dla gości będzie przyjemnym bonusem w tej underowej lidze.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.02, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…