Typy na dziś: Singiel na piątek 1.06.

Typy na dziś: Singiel na piątek 1.06.
Oceń

Singla na piątek 1. dzień czerwca zagramy w irlandzkiej Premier Division, w której zostanie rozegrana 20. kolejka rozgrywek. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Cork City pokona na własnym stadionie Waterford. Goście są rewelacją rozgrywek i od początku sezonu spisują się powyżej oczekiwań. Jednak na wyjazdach grają znacznie gorzej niż u siebie i często tracą punkty.

Cork po słabym początku sezonu wrócił do formy z końcówki poprzedniego sezonu, w którym zdobył tytuł mistrza kraju. Na własnym obiekcie nie stracili jeszcze punktów, wygrywając każde z ośmiu spotkań w roli gospodarza.

Liczymy, że dziś wygra lepsza drużyna, a tą na pewno jest Cork City.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cork City – Waterford, typ: 1, kurs: 1.62. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…