Typy na dziś: Dubel na piątek 13.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Piątkowego Dubla zagramy we francuskiej Ligue 2 oraz holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.


Stawiamy, że Nimes pokona u siebie Sochaux. Gospodarze walczą o awans do ekstraklasy i spotkania ze średniakami wygrywają dość pewnie. Nimes wygrało aż 10 z 16 meczów rozgrywanych na własnym stadionie i uważamy, że dziś poprawi tę statystykę.

Dodajemy do tego typ na powyżej 2.5 gola w pojedynku rezerw Ajaksu z Emmen. Ekipa z Amsterdamu aż 27 razy na 34 mecze pokrywała linię 2.5 i liczymy, że dziś się nie zatrzyma, tylko rozegra kolejne spotkanie z dużą liczbą goli.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.10, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…