Typy na dziś: Singiel na piątek 13.04.

Oceń

Piątkowego Singla zagramy w Irlandii. Wybraliśmy mecz, który dobrze rokuje na zarobek i polecamy go do obstawienia. Życzymy wielkich wygranych u bukmacherów!

Stawiamy, że Cork City pokona przed własną widownią St. Patricks. Gospodarze w tym sezonie rozegrali trzy mecze na stadionie Turners Cross i wszystkie wygrali. Ostatnie sześć pojedynków z St. Patricks na tym obiekcie padło łupem Cork City.

Liczymy, że seria będzie trwała nadal, bo Cork jest zdecydowanie lepszą drużyną i powinni to dziś pokazać na boisku.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cork City – St. Patricks, typ: 1, kurs: 1.62.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…