Typy na rzuty rożne: Werder Brema – Wolfsburg

Typy na rzuty rożne

Werder Brema w tym sezonie na własnym terenie wykonuje średnio 3.33 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 4.33 RR.


Wolfsburg natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio aż 7 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5 RR.

Brema w ostatnich 10 spotkań przeciwko Wolfsburgiem tylko raz wykonywała więcej niż 6 rzutów rożnych. W dzisiejszym spotkaniu zdecydowanie stawiamy na poniżej 6.5 kornerów.

Werder Brema – Wolfsburg, typ: Werder Brema poniżej 6.5 RR, kurs: 1.45.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB