Typy na dziś: Dubel na piątek 6.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 6.07.
Oceń

Dubla na piątek 6. lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz irlandzkiej ekstraklasie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.


Stawiamy, że Boston Red Sox pokonają na wyjeździe Kansas City Royals przynajmniej dwoma runami. Gospodarze ostatnio grają tragicznie, bo przegrali aż sześć meczów z rzędu. Do tego ich dzisiejszym miotacz Jason Hammel w całym sezonie spisuje się fatalnie, notując bilans 2-10. Boston jest znacznie lepszą drużyną i liczymy, że dziś to udowodnią wygrywając z Kansas City przynajmniej różnicą dwóch runów.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Dundalk, który jest liderem rozgrywek pokona na wyjeździe St. Patricks. Goście dominują w tej lidze czy to u siebie, czy na wyjeździe. W delegacjach wygrali cztery mecze z rzędu i naszym zdaniem wygrają dziś kolejny raz. Pewna „dwójeczka”.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.54, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…