Typy na dziś: Singiel na piątek 6.07.

Typy na dziś: Singiel na piątek 6.07.
Oceń

Singla na piątek 6. dzień lipca zagramy w irlandzkiej Premier Division. Wybraliśmy spotkanie, które rokuje na zysk, dlatego zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Cork City pokona przed własną widownią Shamrock. Gospodarze uczynili ze swojego stadionu prawdziwą twierdzę, bo na 11 domowych spotkań w tym sezonie wygrali wszystkie.

Do tego na swoim stadionie wygrali z Shamrock aż sześć z ostatnich siedmiu potyczek. Mimo, że różnica w tabeli między tymi ekipami nie jest taka wielka (Cork – 2, Rovers – 4), to jednak sportowo goście odstają od wicelidera tabeli.

Liczymy, na zwycięstwo gospodarzy!

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cork City – Shamrock, typ: 1, kurs: 1.76.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…