Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 10.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na poniedziałek 10. dzień  września zagramy w pierwszej kolejce rozgrywek futbolu amerykańskiego NFL oraz w bejsbolowej MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.17. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy, że Detroit pokona i siebie New York Jets różnicą przynajmniej czterema punktami. Jets wystawiają na pozycji quarterbacka debiutanta Sama Darnolda. To nie może wróżyć nic dobrego, bowiem „rookies” mają swoje wzloty i upadki. Uważamy, że Lions mając jednego z najlepiej opłacanych w lidze QB, solidnych runningbacków oraz trenera pozyskanego z New England Patriots będą w stanie pokonać Jets.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Astros wygrają z Detroit przynajmniej dwoma runami. Mistrzowie MLB nie powinni mieć problemu z wysokim zwycięstwiem, gdyż miotaczem w ich ekipie będzie dziś Justin Verlander.  Stawiamy na Houston -1.5.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy