Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 12.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 12.02.
Oceń

Dubla na poniedziałek zagramy w angielskiej Premier League 2 oraz szwajcarskiej Challenge League. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.46. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że w meczu młodzieżówek West Hamu z Tottenhamem padną więcej niż dwie bramki. Koguty na siedem spotkań wyjazdowych w tej lidze, aż w sześciu pokrywały linię 2.5. Średnia goli w meczach z ich udziałem wynosi aż 3.8. Liczymy, że dziś trzy gole to minimum.

Na powyżej 2.5 bramki liczymy również w starciu Schaffhausen – Servette. W pięciu ostatnich spotkaniach między tymi drużynami, linia 2.5 była pokrywana zawsze. Stawiamy na podtrzymanie tej passy.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.46, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…