Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 12.02.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 12.02.
Oceń

Poniedziałkowego Singla zagramy na zapleczu holenderskiej ekstraklasy, czyli w Eerste Divisie. Wybraliśmy spotkanie, które zapowiada się interesująco i co najważniejsze z potencjałem do wygrania zakładu.

Stawiamy, że Fortuna Sittard wyjdzie z kryzysu i po trzech porażkach z rzędu wreszcie wygra. Przez kilkoma kolejkami goście byli liderem rozgrywek, ale wpadli w dołek i nie mogli odnieść zwycięstwa ze znacznie słabszymi (w teorii) drużynami.

Dziś zagrają z rezerwami AZ Alkmaar, czyli trzecią od końca drużyną w tabeli. Wydaje się, że to idealny rywal na przełamanie złej passy i powrót na zwycięskie tory. Fortuna na 10 spotkań wyjazdowych wygrała 5 i naszym zdaniem wygra dziś po raz szósty.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Jong Alkmaar – Fortuna Sittard, typ: 2, kurs: 2.15.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NBA: Dubel na czwartek 17.01. z kursem 2.43. https://t.co/xnLpGq72kj #picks

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Load More…