Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 14.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek w 14. dzień maja wybraliśmy z białoruskiej ekstraklasy oraz szwajcarskiej 2. ligi. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Dynamo Mińsk wygra derbowy pojedynek z FC Luch. Pamiętamy o powiedzeniu, że w derbach nie ma faworyta, jednak są wyjątki od tej reguły. W Mińsku panuje i panować będzie tylko jedna drużyna i będzie nią Dynamo, które przewyższa swojego lokalnego rywala pod każdym względem.

W drugim meczu Dubla zagramy BTS w meczu Servette z Winterthur. W czterech ostatnich spotkaniach między tymi drużynami na stadionie w Genewie padał BTS. Liczymy na kontynuację tej serii oraz na przynajmniej jedną bramkę dla każdej drużyny.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.20, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…