Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 14.05.

Oceń

Singla na poniedziałek w 14. dzień maja zagramy w duńskiej Ekstraklasie, w której rozegrany dziś zostanie mecz na szczycie, między Brondby Kopengaha, a Midtjylland.

Stawiamy, że ekipa ze stolicy będąca gospodarzem tego pojedynku wygra z głównym konkurentem w walce o tytuł mistrza Danii. W pięciu ostatnich meczach na tym terenie, Brondby pokonywało Midtjylland i liczymy, że dziś znów górą będą gospodarze.

Mamy nadzieję, że maszynka do strzelania bramek, jaką stał się polski napastnik Kami Wilczek akurat dziś się nie zatnie.

Typ wydaje się być bardzo prawdopodobny, ale… Mamy jedno zastrzeżenie. Brondby cztery dni temu grało w finale Pucharu Danii, a w tym czasie ich rywale odpoczywali. Zmęczenie w tej fazie sezonu może być kluczowe. Jednak mimo to gramy czystą „jedynkę”.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Brondby- Midtjylland, typ: 1, kurs: 1.72.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…