Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 22.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 22. dzień października wybraliśmy z duńskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.75. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Brondby pokona przed własną widownią Odense. Gospodarze są po poważnym kryzysie, w trakcie którego przegrali trzy mecze z rzędu i pogubili wiele punktów. Ostatnio jednak wygrali na wyjeździe 3:1 i chyba można powiedzieć, że wracają na właściwą ścieżkę. Brondby nie wygrało na własnym stadionie od 5. sierpnia, przegrywając od tego czasu trzy z czterech ligowych meczów. Liczymy, że dziś Kamil Wilczek poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Portland pokona u siebie Waszyngton. Pierwsze dwa mecze nowego sezonu ekipa z Oregonu wygrała bardzo pewnie, odprawiając z kwitkiem Lakers i Spurs. Liczymy, że z tak słabym rywalem jak Wizards (bilans 0-2), Blazers poradzą sobie bez większego problemu.

A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB