Typy na dziś – Singiel: Arsenal – Leicester

Oceń

Singla na poniedziałek 22. dzień października zagramy w angielskiej Premier League, w której dziś zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Arsenal pokona przed własną widownią Leicester. Kanonierzy są obecnie w trakcie niesamowitej serii. Wygrali dziewięć meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach, w jakich biorą udział, a w tym sześć z rzędu meczów ligowych. Widać, że nowy szkoleniowiec Unai Emery poukładał zespół w dobrze funkcjonujący i wygrywający organizm.

Leicester gra na wyjazdach w kratkę i nawet gdyby przejąć, że to jakiś schemat, to obecnie wypada na porażkę. Goście przegrali w Londynie z Arsenalem dziewięć meczów z rzędu i naszym zdaniem ciężko im dziś będzie przełamać tę niechlubną statystykę.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Arsenal – Leicester, typ: 1, kurs: 1.54.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB