Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 7.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek w 7. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz tureckiej Sup er Lig. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.75. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że w meczu Malmo z Gotoborgiem obie drużyny strzelą przynajmniej jednego gola. Aż w siedmiu z ostatnich spotkań na tym terenie między tymi drużynami padał BTS. Liczymy, że dziś ponownie żadna z drużyn nie zakończy meczu bez gola.

W drugim meczu Dubla stawiamy na dwubramkowe zwycięstwo Besiktasu, który musi dziś wygrać, żeby trzymać się czołówki ligowej, w której jest ogromny ścisk. Rywale już o nic nie walczą, mają byt ligowy zapewniony, więc nie sądzimy, aby specjalnie spinali się na mecz z ekipą ze Stambułu, gdy w perspektywie są urlopy, wakacje i odpoczynek.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.75, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…