Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 7.05.

Oceń

Singla na poniedziałek 7. dzień maja zagramy ponownie w duńskiej Superlidze. Wczoraj w derbach Kopenhagi – niestety dla nas i dla Brondby – padł remis. W pogoń za liderem, który stracił punkty ruszy dziś Midtjylland, które podejmie na swoim stadionie Nordsjaelland.

Stawiamy, że gospodarze wygrają to spotkanie i zmniejszą dystans do lidera do trzech punktów. Midtjylland wygrał trzy z czterech ostatnich starć z Nordsjaelland na swoim terenie. Goście przegrali dwa ostatnie mecze oraz aż trzy z czterech ostatnich potyczek.

Liczmy, że Midtjylland dziś wygra i walka o mistrzostwo Danii będzie zacięta do samego końca rozgrywek.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Midtjylland – Nordsjaelland, typ: 1, kurs: 1.59.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…