Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 9.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 9.07.
Oceń

Dubla na poniedziałek 9. lipca zagramy w całości w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.86.


Trochę ryzykownie, ale stawiamy w Dublu, że dwa dzisiejsze wczesne spotkania w MLB wygrają goście. W obu przypadkach mamy zespoły, które są lepsze od tych, które występują w roli gospodarza.

Yankees grają z Baltimore, które sezon spisało już na straty, a jedyne na czym im zależy do dobrze sprzedać przed zamknięciem okienka dla „wymian” Manny Machado. Ekipa z Nowego Jorku takich rywali pokonuje z łatwością i często bardzo wysoko.

Phillies grają z Mets, których miotacz mówiąc delikatnie nie zachwyca. Zack Wheeler – bo o nim mowa – w meczach u siebie ma bilans 0-5 i ERA na poziomie 4.41. Tym, którym nic to nie mówi, podpowiadamy, że to bardzo zła statystyka.

Liczymy, że drużyny przyjezdne wykorzystają słabości przeciwników i dopiszą do swojego dorobku kolejne W (WIN).

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.86, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…