Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 9.07.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 9.07.
Oceń

Singla na poniedziałek 9. dzień lipca zagramy w szwedzkiej ekstraklasie, w której rozegrane dziś zostanie tylko jedno spotkanie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!

Stawiamy, że Hammarby pokona przed własną widownią Östersunds. Gospodarze przed przerwą w rozgrywkach dominowali w spotkaniach na swoim stadionie. Na sześć potyczek w roli gospodarza wygrali aż pięć razy, a jedynka porażka przyszła po wyrównanym, derbowym pojedynku z AIK-iem Sztokholm.

Östersunds nie jest już tak silną drużyną jak w poprzednich latach. Do tego stracili trenera, który wybrał pracę w Premier League. Goście większość punktów zgromadzili ogrywając słabsze ekipy tej ligi lub z równymi sobie. Z zespołami z czołówki już jednak przegrywali, dlatego liczymy, że dziś trzy punkty zostaną na stadionie Tele2 Arena w Sztokholmie.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Hammarby – Östersunds, typ: 1, kurs: 1.86.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…