Typy na dziś: Dubel na sobotę 1.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 1.09.
Oceń

Dubla na sobotę 1. dzień września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz włoskiej Serie A.  Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.11. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że gracze z San Francisco pokonają we własnym ballparku Mets. Nowojorczycy sezon spisali już na straty i jeśli miotaczem nie jest Jacob deGrom lub Noah Syndergaard, to raczej skłaniamy się do stawiania przeciwko nim. Dziś na górce stanie Steven Matz, który ma bilans 5-11 i ERA 4.36, czyli słabo. Stawiamy na graczy z Kalifornii.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 1.5 gola w starciu Parmy z Juventusem. Nie sądzimy, aby beniaminek mógł postawić się mistrzowi Italii, a dwa gole w tym meczu powinny paść nawet w 1. połowie.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.11, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…