Typy na dziś – Singiel: AIK Sztokholm – Hacken

Typy na dziś – Singiel: AIK Sztokholm – Hacken
Oceń

Singla na sobotę 1. dzień września zagramy w szwedzkiej ekstraklasie, w której  zostaną dziś rozegrane dwa spotkania. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że AIK Sztokholm wygra domowe spotkanie z Hacken. Gospodarze są liderem rozgrywek i na 10 spotkań przed własną widownią wygrali aż osiem i nie przegrali żadnego.

Goście notują ostatnio świetną serię czterech wygranych meczów z rzędu, ale jeśli przyjrzymy się bliżej, to widać, że grali z ekipami ze środka lub dolnej części tabeli. Dziś poprzeczka zostanie zawieszona znacznie wyżej i naszym zdaniem Hacken zostawi punkty w Solnej. Za wysokie progi na średniaka nogi.

Liczymy, że gospodarze, którzy bez wątpienia są lepszą drużyną zgarną trzy punkty i umocnią się na pierwszym miejscu w tabeli.

A teraz słuchajcie! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

AIK Sztokholm – Hacken, typ: 1, kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…