Typy na dziś: Dubel na sobotę 9.06.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 9.06.
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 9. dzień czerwca zagramy w całości w Irlandii. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów!


Stawiamy, że Cork City wygra wyjazdowe spotkanie z Sligo Rovers. Gospodarze na 11 meczów u siebie przegrali aż sześc razy. Teraz grają z potentatami i nie sądzimy, żeby mogli urwać choć punkt. Cork wygrał tutaj dwa ostatnie mecze i naszym zdaniem zaliczy hattrick.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Shamrock Rovers pokona u siebie Bray przynajmniej dwoma bramkami. Goście są najgorszą drużyną w całej lidze i uważamy, że dziś polegną wyraźnie. Wystarczy nam skromne 2:0, ale coś czujemy, że skończy się wyżej.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.32, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…