Typy na dziś: Singiel na sobotę 9.06.

Typy na dziś: Singiel na sobotę 9.06.
Oceń

Singla na sobotę 9. dzień czerwca zagramy w towarzyskim meczu Hiszpanów z Tunezją. Obaj uczestnicy Mundialu są już w Rosji, dlatego ten mecz zostanie rozegrany w Krasnodarze.

Stawiamy, że tym pojedynku zobaczymy przynajmniej trzy gole. Dla obu ekip to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata i zapewne zobaczymy wiele zmian, a to naszym zdaniem sprzyja liczbie bramek.

Hiszpanie są według bukmacherów faworytem, ale… to mecz towarzyski, dlatego wszystko jest możliwe. Nie zdziwimy się, jeśli mecz skończy się remisem np. 2:2. Jednego jesteśmy pewni – over 2.5 zostanie tutaj pokryty.

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Hiszpania – Tunezja, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.83.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…