Typy na dziś: Dubel na środę 17.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 17. dzień października wybraliśmy z NHL oraz NBA. Wolimy dziś zostać za oceanem niż grać piłkarskie typy w Europie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.19.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy dodatni handicap +1 na Montreal w starciu z St Louis.  Nutki słabo rozpoczęły nowy sezon w NHL, bo z pięciu meczów wygrały zaledwie jedno spotkanie. Co ciekawe aż dwie porażki przyszły po dogrywkach. Mimo iż Canadiens są faworytem tego pojedynku, to właśnie z uwagi na dogrywki Blues postawimy 3-drogowy handicap +1 na gospodarzy w regulaminowym czasie gry.

W drugim meczu Dubla stawiamy na Detroit Pistons. Liczymy, że Tłoki dobrze rozpoczną nowy sezon w NBA i pokonają słabych oraz osłabionych personalnie Nets. Obecnie to zespół z Detroit ma lepszą rotację i to powinno mieć duży wpływ na końcowy wynik.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB