Typy na dziś – Singiel: TNS – Llandudno

Oceń

Singla na środę 17. dzień października zagramy w walijskiej ekstraklasie. Przed nami dwa dni posuchy w typach piłkarskich, więc do piątku typów będzie trochę mniej. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w spotkaniu The New Saints z Llandudno padną przynajmniej cztery bramki. TNS po dwóch meczach słabych wrócili na zwycięską ścieżkę, zdobywając w ostatnim meczu trzy bramki i to na wyjeździe. Obecnie zajmują 2. miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do lidera Connah’s Q.

Llandudno zajmuje w tabeli trzecie miejsce od końca i wyraźnie odstaje od drużyn z czołówki. Miesiąc temu grali u siebie z liderem i przegrali 0:4 i to właśnie to spotkanie jest dla nas miernikiem formy ekipy gości.

Liczymy, że TNS, który nie wygrał u siebie od 11. września wysoko pokona Llandudno i pokryje – owszem dość spory – over 3.5 gola. W ostatnim zwycięskim spotkaniu na swoim stadionie „Święci” pokonali Aberystwyth 6:0. Poprosimy dziś o podobny rezultat.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

TNS – Llandudno, typ: powyżej 3.5 gola, kurs: 1.84. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB