Typy na dziś: Dubel na środę 4.07.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na środę 4.07.
Oceń

Dubla na środę 4. lipca zagramy w litewskiej ekstraklasie oraz amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.


Stawiamy, że w meczu Żalgirisu Kowno z Sudovą Mariampole BTS nie zostanie pokryty, czyli nie każda drużyna w tym pojedynku strzeli gola. Uważamy, że to głównie goście będą trafiali do siatki rywala. Kilka dni temu wygrali tu 3:0 i dziś może over 2.5 nie zostanie pokryty, ale nie sądzimy, aby gospodarze zdołali pokonać bramkarza Suduvy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Cincinnati Reds pokonają Chicago White Sox. Goście z Wietrznego Miasta mają wiele absencji w składzie z powodu kontuzji. W poniedziałek do grona zawodników z urazami dołączył Jose Abreu, a to poważne osłabienie Chicago. Naszym zdaniem Reds wygrają w sposób zdecydowany i w dobrych humorach przystąpią do celebracji Święta Niepodległości.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.54, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…