Typy na dziś: Singiel na środę 4.07.

Typy na dziś: Singiel na środę 4.07.
Oceń

Singla na środę 4. dzień lipca zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Oferta piłkarska jest dziś  ponownie słaba, zatem znów wyruszamy za Atlantyk, aby tam szukać pieniędzy. Wczoraj i przedwczoraj się udało, zatem liczymy na kolejny zarobek za oceanem i  to … w Święto Niepodległości.

Stawiamy, że Boston Red Sox wygrają w Waszyngtonie i popsują kibicom bejsbola obchody „4th of July”. Znów przewagę po stronie gości widzimy na pozycji miotacza. Erick Fedde (WAS) nie ma dobrego sezonu, a jego bilans 1-3 mówi wszystko. W ostatnim swoim występie pozwolił aż na 8 uderzeń (hits) oraz aż 5 runów.

W Bostonie na górce stanie Eduardo Rodriguez, którego bilans na wyjeździe wynosi 4:1, a w całym sezonie 9-3. Liczymy, że Red Sox wykorzystają swoją przewagę oraz kłopoty rywala w grze ofensywnej.

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Washington Nationals – Boston Red Sox, typ: 2, kurs: 1.80.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…