Typy na dziś: Dubel na środę 5.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na środę 5.09.
Oceń

Dubla na środę 5. dzień września zagramy w amerykańskiej lidze bejsbola MLB oraz eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy. Piłkarska oferta na dziś jest znów bardzo uboga i musimy posiłkować się rozgrywkami z USA. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Indians pokonają u siebie Royals przynajmniej dwoma runami. Po wpadce w pierwszym meczu w tej serii ekipa z Cleveland minionej nocy robiła Kansas City aż 9:3. Dziś trzeci i ostatni mecz serii i tu już nie będzie wątpliwości kto jest lepszy. Naszym zdaniem znów wygrają i ponownie wysoko.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że młodzi Czesi pokonają rówieśników z San Marino różnicą przynajmniej trzech goli. Chodził nam po głównie typ na powyżej 3.5 bramki w tym pojedynku, ale uważamy, że bezpieczniej zagrać -2.5. Wystarczy nam 3:0.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.45, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…