Typy na dziś – Singiel: Miami Marlins – Philadelphia Phillies

Typy na dziś – Singiel: Miami Marlins – Philadelphia Phillies
Oceń

Singla na środę 5. dzień września zagramy ponownie w amerykańskiej lidze bejsbola MLB i znów zostaniemy na Florydzie. Trzeci raz z rzędu zagramy za oceanem, bo w Europie na próżno szukać ciekawych spotkań piłkarskich.

Również trzeci raz z rzędu zagramy na wyjazdowe zwycięstwo Phillies z Marlins. Minionej nocy ekipa z Filadelfii pokazała dlaczego liczy się w walce o playoffs i wygrała aż 9:4.

Dziś miotaczem w drużynie Phillies będzie Nick Pivetta. Nie jest to może as w talii menedżera Gabe Kaplera, ale solidny pitcher, który kiedy trzeba potrafi zagrać na wysokim poziomie i notować 6-7 strikeouts w meczu.

Jeśli mecz z minionej nocy był wskaźnikiem lepszej gry pałkarzy Phillies, to i dziś powinni zdobyć o kilka runów więcej od Marlins.

Goście rzucili się pogoń za Atlantą, która przegrała z Red Sox i różnica na korzyć Braves wynosi obecnie tylko 3 mecze. Jeśli Phillies dziś wygrają, a Atlanta znów polegnie z Bostonem, to już tylko dwa mecze straty będą dzieliły Phillies od pierwszego miejsca w NL East.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka)/

Miami Marlins – Philadelphia Phillies, typ: 2, kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…