Typy na dziś: Dubel na środę 7.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na środę 7.02.
Oceń

Dubla na środę zagramy w Hiszpanii oraz Portugalii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.92. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Sevilla pokona dziś Leganes i zamelduje się w finale Pucharu Króla. Wszystko co dobre ma swój koniec i to dla ekipy gości oznacza pożegnanie się z marzeniami o wielkim finale. Sevilla u siebie jest zbyt dobra, aby wypuścić szansę z ręki.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu portugalskiego pucharu, między Porto na Sportingiem. Tutaj ofensywa będzie miała większe znaczenie niż obrona, dlatego sądzimy, że 3 gole  w tym pojedynku to minimum.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.92, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…