Typy na dziś: Singiel na środę 7.02.

Typy na dziś: Singiel na środę 7.02.
Oceń

Singla na środę zagramy w Młodzieżowej Lidze UEFA, która wkracza w fazę 1/16 finału. Zagramy mecz, który powinien przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Krasnodaru z Realem Madryt padną więcej niż dwa gole. Młodzi Królewscy w ostatnich pięciu meczach wyjazdowych pokrywali linię 2.5 z wielką łatwością.

Z drugiej strony Rosjanie pokazali, że są bardzo skuteczni, wygrywając w tej edycji pucharowej spotkania w stosunku 9:0 i 8:0.

Czy w takim meczu linia 2.5 może zostać niepokryta? Nie sądzimy!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Krasnodar U19 – Real Madryt U19, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.50.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…