Typy na dziś: Overy na czwartek 09.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 20:00, Cordoba – Girona, typ: under 2.5, kurs: 1.44
Pierwsze spotkanie półfinału baraży o awans do Primera Division. Cordoba zajęła na koniec sezonu 4. miejsce, natomiast Girona skończyła na 5. pozycji. Goście popisali się najmniejszą liczbą straconych bramek w całej stawce, a w ich meczach padało średnio najmniej bo 1.8 gola na mecz. W tej statystyce Cordoba była wiceliderem ale na mecz średnio przypadło 2.6 gola. Jasno widać, że w tej lidze nie pada wiele bramek, a w meczu o taka stawkę drużyny zagrają ostrożnie i nie zobaczymy tu wysokiego wyniku.

Piłka nożna – Finlandia, godz. 17:30, SJK – PS Kemi, typ: under 2.5, kurs: 1.57
Starcie drużyn z górnej połówki tabeli. Goście są na 3. miejscu chociaż rozegrali najmniej meczów w całej stawce. Stracili też najmniej bramek i niewiele strzelili. Gospodarze z kolei to najsłabsza ofensywa w lidze i w 11 kolejkach udało im się zaledwie 8 razy umieścić piłkę w siatce. Zobaczymy dziś starcie szczelnej defensywy ze słabym atakiem i nie spodziewamy się tu gradu goli.

Piłka nożna – Białoruś, godz. 17:00, Gordeja – Neman, typ: under 2.5, kurs: 1.55
Jak na razie obie drużyny radzą sobie słabo. Gordeja jest na 10. pozycji, a Neman zamyka stawkę. W dodatku są to dwie najmniej skuteczne drużyny w lidze. Przy okazji Gordeja straciła jak na razie najmniej bramek w lidze i jej bilans po 10 kolejkach wynosi zaledwie 7:8. W białoruskiej lidze nie pada wiele bramek, a te drużyny są tego idealnym przykładem, dlatego w ich spotkanie nie powinno paść wiele bramek.

Piłka nożna – Egipt, godz. 22:00, Enppi – El Gaish, typ: under 2.5, kurs: 1.44
Starcie sąsiadów w ligowej tabeli. Ostatnio w nieco lepszej formie są goście, którzy w 4 ostatnich meczach zdobyli 8 punktów. Zawdzięczają to przede wszystkim dobrej obronie bo stracili w tych spotkaniach tylko 1 bramkę. Enppi radzi sobie u siebie bardzo przeciętnie i goście będą chcieli dzięki szczelnej defensywie wywieźć stąd punkty. Nie padną w tym spotkaniu więcej niż dwa gole.

Tenis – Stuttgart, godz. 11:30, D.Thiem – S.Groth, typ: 1. set – over 9.5 gema, kurs: 1.40
Thiem ma wyśmienity sezon jednak dziś zobaczymy jak się czuje po zmianie kortów na trawiaste. Nigdy nie był tu asem ale nigdy też nie grał tak jak teraz. Jego rywal może nie jest wirtuozem ale serwować i pilnować swojego podania potrafi dlatego stawiamy, że w pierwszym secie tego pojedynku zobaczymy zacięty mecz i przynajmniej 10 gemów.