Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 09.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Włochy, godz. 20:30, Trapani – Pescara, typ: under 2.5, kurs: 1.95
Rewanżowe spotkanie finałowe baraży o awans do Serie A. Po pierwszym spotkaniu w bardzo dobrej sytuacji są gracze Pescary, którzy u siebie wygrali 2:0. Nie będzie im dziś zależało na forsowaniu tempa i skupią się na defensywie. Jeśli gospodarze nie zdobędą szybko bramki będzie nas raczej czekało spotkanie z małą liczbą bramek.

Tenis – Hertogenbosh, godz.12:30, D.Medvedev – A.Mannarino, typ: 1 (+3.5 gema), kurs: 1.90
Młody Rosjanin świetnie prezentuje się na tym turnieju. Razem z kwalifikacjami rozegrał już tutaj 3 spotkania i nie stracił nawet seta. Mannarino bez większych problemów przeszedł pierwszą rundę jednak trzeba powiedzieć, że nie jest on specjalistą od trawy. Jeśli wygrywa to zwykle traci seta. Medvedev czuje się tu dobrze i jest w stanie powalczyć z Francuzem.

Tenis – Stuttgart, godz. 15:00, J.Millman – J.Del Porto , typ: 2 (-4.5 gema), kurs: 2.00
Del Potro odpuścił French Open i postanowił się skupić się na przygotowaniach do Wimbledonu gdzie marzy mu się ponowne odegranie ważnej roli w tym turnieju. W poprzedniej rundzie bardzo pewnie pokonał Dimitrova. Dziś jego rywalem jest Millman, który z kortami trawiastymi nie ma wiele do czynienia i chociaż w poprzedniej rundzie pokonał dobrego ostatnio Pouille, to dziś nie dajemy mu większych szans.

Koszykówka – Włochy, 20:45, Reggiana – Milano, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.95
Po pierwszych dwóch spotkaniach w Mediolanie wydawało się, że spraw tytułu będzie szybko rozstrzygnięta. Nic z tych rzeczy, tutaj atut własnego parkietu jest nieoceniony. Reggiana mając nóż na gardle pewnie pokonała w trzecim meczu u siebie drużynę z Milano. Zapowiada się wyrównane spotkanie, a my stawiamy na lekką przewagę gospodarzy w tym spotkaniu.

Tenis – Stuttgart, godz. 13:30, R.Stepanek – M. Cilic, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.37
Cilic jest w tym sezonie w przeciętnej formie i wygrane przeplata porażkami. Z French Open odpadł po porażce z przeciętnym Argentyńczykiem Trungelittim. Stepanek z kolei napsuł sporo krwi późniejszemu finaliście francuskiego Szlema prowadząc z nim po pierwszych dwóch setach. Dziś również zapowiada się na wyrównany pojedynek, w którym bardzo prawdopodobne jest to, że zobaczymy aż 3 sety zanim dowiemy się kto awansował.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.