Typy na dziś: Overy na czwartek 04.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Arouca – Heracles Almelo, typ: under 2.5, kurs: 1.55

Heracles w pierwszym meczu długo utrzymywał rezultat 1:0 i dopiero w końcowych minutach spotkania stracił bramkę na 1:1 i kto wie, czy bramka ta nie zadecyduje o awansie Portugalczyków. Arouca u siebie gra solidnie i nie traci dużo goli, posiada dość dobrą defensywę i gościom będzie bardzo ciężko strzelić bramkę. Stawiam, że drużyny nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, AIK Sztokholm – Panathinaikos, typ: under 2.5, kurs: 1.60

Gospodarze przegrali pierwszy mecz, ale była to minimalna porażka 0:1. U siebie na pewno drużyna AIK powalczy o korzystny rezultat i nie będzie bez szans. Obie drużyny mają słabą ofensywę, a przede wszystkim skuteczność. Moim zdaniem w tym meczu nie będzie więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Mlada Boleslav – Shkendija, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Shkendija pokazała, że jest solidną drużyną i należy się z nią liczyć, co potwierdziła zwyciężając u siebie Mlade Bolselav 2:0. Mlada w rewanżu jest w stanie odrobić straty z pierwszego meczu, ale pod warunkiem, że zagra od pierwszych minut spotkania ultra ofensywnie i skutecznie. Stawiam na to, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:15, Sonderjyske – Zagłębie Lubin, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Szkoda pierwszego meczu w Lubinie, które Zagłębie przegrało 1:2. Lubinianie posiadali przewagę i mieli bardzo dużo okazji na strzelenie kolejnych goli, nie mówiąc już o nietrafionym rzucie karnym. W rewanżu będzie bardzo ciężko, nie dlatego, że Zagłębie jest słabszą drużyną, ale z uwagi na to, że Lubinianie muszę strzelić minimum dwie bramki. Jeżeli to udało się na wyjeździe drużynie Sonderjyske, to dlaczego nie Zagłębiu. Stawiam na to, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 20:45, West Ham – Domzale, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

West Ham w pierwszym meczu przegrał z Domzale 1:2 i będzie musiał w rewanżu odrabiać straty. Drużyna z Londynu będzie w tym meczu zdecydowanym faworytem i powinna pewnie zwyciężyć. Już w pierwszej połowie gospodarze powinni odrobić straty z pierwszego meczu. Typuje, że West Ham strzeli bramkę w pierwszej połowie.