Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 04.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 18:00, HJK Helsinki – IFK Goeteborg, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

HJK w pierwszym meczu w Goeteborgu zagrało bardzo dobrze, a przede wszystkim skutecznie. Szwedzi posiadali optyczną przewagę, ale za to HJK było konkretne i wygrało 2:1. W rewanżu zapowiada się ciekawy mecz i każdy wynik jest możliwy. Stawiam na przedział bramek od 2 do 3.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Mlada Boleslav – Shkendija, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Mlada Boleslav, podobnie jak wcześniej Cracovia i Neftczi Baku, nie dała rady nieobliczalnej Shkendiji, która wygrała 2:0. W rewanżu to zespół Mlady będzie zdecydowanym faworytem i jest w stanie nawet odrobić straty z pierwszego spotkania. Typuję przedział bramek od 2 do 3.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 21:00, Rio Ave – Slavia Praga, typ: 1, kurs: 2.00

W pierwszym meczu między tymi drużynami w Pradze padł rezultat remisowy 0:0. Z jednej strony jest to dobry rezultat dla gości, albowiem nie przegrali meczu wyjazdowego, a z drugiej strony nie strzelili bramki na wyjeździe i muszą w rewanżu uważać w defensywie, aby jej nie stracić. Mimo to Rio Ave jest faworytem tego spotkania i powinno po wyrównanej grze wygrać ten mecz. Typuję zwycięstwo Rio Ave.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 19:15, Sonderjyske – Zagłębie Lubin, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Zagłębie zawiodło w pierwszym meczu u siebie przegrywając 1:2, mimo że miało wiele okazji na strzelenie goli. W rewanżu będzie ciężko, ale Zagłębie potrafi grać również na wyjazdach i może sprawić niespodziankę. Czy uzyska wynik dający awans? Trudno powiedzieć. Tak czy owak Lubinianie muszą strzelić minimum dwie bramki. Stawiam na przedział bramek od 2 do 3.

Piłka Nożna – Liga Europy, godz. 20:30, Sassuolo – Luzern, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Drużyna włoska wywiozła ze Szwajcarii korzystny rezultat remisując 1:1. Bramka na wyjeździe powoduje to, że to goście muszą atakować i dążyć do strzelenia bramki. Przez to mogą się narażać na kontry ze strony gospodarzy i moim zdaniem Sassuolo wykorzysta takie okazje. Stawiam na przedział bramek od 2 do 3.