Typy na dziś: Overy na czwartek 16.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 15:00, Anglia – Walia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Anglicy, po fatalnej końcówce w meczu z Rosją, będą chcieli odrobić poniesione straty. Jak na razie jeden punkt to bardzo mało i gdyby jeszcze stracili punkty w tym meczu w sztabie drużyny angielskiej zrobi się bardzo nerwowo. Mimo wszystko niespodzianki w tym spotkaniu nie przewidujemy i typujemy, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 18:00, Ukraina – Irlandia Północna, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

Ukraina musi ten mecz wygrać. Po przegranym meczu z Niemcami tylko zwycięstwo wchodzi w rachubę. Scenariusz tego meczu może być podobny do spotkania z Polską i podobnie jak w tym meczu Ukraina będzie miała ciężką przeprawę. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Niemcy – Polska, typ: under 3.5, kurs: 1.40

Kolejne starcie Polski z Niemcami, tym razem na Mistrzostwach Europy. Obie drużyny wygrały pierwsze spotkania i ten mecz będzie prawdopodobnie decydował o pierwszym miejscu w grupie. My typujemy, że w tym meczu drużyny nie strzelą więcej niż trzy bramki.

Szwecja – 4 Liga, godz. 18:30, Syrianska -Vasteraas IK, typ: over 2.5, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują piąte miejsce z dorobkiem osiemnastu punktów po dziesięciu kolejkach. Goście spisują się bardzo słabo, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko czterech punktów. Vasteraas po serii porażek wygrało w ostatnim meczu u siebie z Boo FF 1:0. Typujemy, że w meczu wpadnie powyżej dwóch bramek.

Szwecja – 2 Liga, godz. 19:30, Varnamo – Athletic FC United, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Będzie to spotkanie drużyn, które zajmują czołowe miejsca w drugiej lidze szwedzkiej. Goście zajmują drugie miejsce i wyprzedzają gospodarzy o siedem punktów. Będzie to na pewno wyrównane spotkanie i trudno przewidzieć, która z drużyn zakończy go zwycięsko. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.