Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 16.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Niemcy – Polska, typ: X2, kurs: 2.05

Drużyna niemiecka wygrała pierwsze spotkanie z Ukrainą 2:0, ale kto wie jakby się ono zakończyło gdyby nie wyśmienite interwencje bramkarza reprezentacji Niemiec. W linii obrony piłkarze Niemiec również popełniali błędy, które jednak Ukraińcy nie wykorzystali. Polska może pójść za ciosem i po wygranej w meczu z Irlandią Północną będzie chciała zainkasować chociażby jeden punkt, który prawdopodobnie dałby przepustkę do dalszej rundy. Niemcy są aktualnymi Mistrzami Świata, ale mecz z Ukrainą pokazał, że nie taki diabeł straszny jak go malują i reprezentacja Polski może powalczyć o dobry wynik. Typujemy, że drużyna Polski nie przegra tego meczu.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 15:00, Anglia – Walia, typ: 1 HT, kurs: 2.00

Dla Anglii, po stracie punktów z Rosją, ten mecz może mieć bardzo duże znaczenie, tym bardziej, że Słowacja wygrała spotkanie z Rosją i w starciu z Anglią może być różnie. Walia na pewno powalczy, ale sytuacja w grupie obliguje Anglię do wygrania tego spotkania. Typujemy, że już w pierwszej połowie drużyna angielska będzie prowadzić.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 18:00, Ukraina – Irlandia Północna, typ: X HT, kurs: 2.05

Ukraina, żeby marzyć o awansie do dalszej fazy rozgrywek, musi ten mecz wygrać, ale tak samo myślą piłkarze Irlandii Północnej, którzy podobnie jak Ukraińcy przegrali pierwsze spotkanie. Mecz może mieć podobny przebieg jak ten z Polską i Ukrainie będzie bardzo ciężko go wygrać. My typujemy, że do przerwy będzie rezultat remisowy.

Tenis – Londyn, godz. 13:30, P.H. Mathieu – K. Edmund, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15.

Mecz będzie z pewnością bardzo wyrównany. Mimo, że to Mathieu jest faworytem tego spotkania to Edmund może sprawić niespodziankę. Przedstawiciel gospodarzy już w 1/16 sprawił niespodziankę wygrywając z innym Francuzem – Simonem 2:1. Mathieu miał łatwiejsze zadanie, albowiem grał z Evansem, z którym i tak się męczył ostatecznie wygrywając z nim 2:1. Typujemy, że spotkanie to zakończy się w trzech setach.

Tenis – Poprad, godz. 12:00, J. Kovalik – H. Zeballos, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.10

Będzie to jeden z meczów ćwierćfinałowych turnieju w Popradzie, w którym Argentyńczyk Zeballos, rozstawiony w tym turnieju z dwójką, spotka się ze Słowakiem Kovalikiem (rozstawionym z numerem siódmym). Większe szanse na zwycięstwo dają Argentyńczykowi i faktycznie może ten mecz wygrać, ale naszym zdaniem spotkanie to zakończy się w trzech setach.