Typy na dziś: Overy na czwartek 31.03.

Czwartkowa porcja Overów, czyli typów z sekcji Over/Under/BTS. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Piłka nożna – Rumunia, godz. 15:00, U. Craiova – FC Botosani, typ: Under 2.5, kurs: 1.57
Spotkanie drużyn ze strefy spadkowej rumuńskiej ekstraklasy. W meczach obu drużyn nie pada wiele bramek. Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla obu ekip i obie chcą przede wszystkim nie przegrać. Dlatego nie spodziewamy się otwartej gry i wielu bramek

Piłka nożna – Maroko, godz. 18:00, Kawkab Marrakech – FAR Rabat, typ: Under 2.5, kurs: 1.57
Spotkanie drużyn z dolnych rejonów tabeli. Szczególnie o utrzymanie musi martwić się drużyna z Marakeszu. Obie ekipy strzelają bardzo mało bramek a w ich bezpośrednich spotkaniach najczęściej licznik zatrzymywał się na jednym golu. Dziś dwie bramki to maksimum.

Hokej – Czechy, godz. 18:20, Liberec – Mlada Boleslav, typ: Over 4.5, kurs: 1.47
Pierwszy mecz półfinałowy. Zdecydowanym faworytem tej serii są gospodarze. W meczach tych zespołów, jak i w całej czeskiej lidze, pada sporo bramek. W bezpośrednich pojedynkach tych ekip również zwykle pada sporo bramek i dziś liczymy na przynajmniej 5 bramek.

Koszykówka – Euroliga, godz. 20:00, Barcelona – Brose Basket, typ: Under 159.5, kurs: 1.42
Obie ekipy w Eurolidze rzucają i tracą średnio ok. 75 punktów na mecz. Wszystkie dotychczasowe bezpośrednie spotkania były zdecydowanie poniżej tej średniej. Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla obu ekip gdyż tabela jest bardzo płaska i każde potknięcie oddala od awansu. Stawiamy na spokojny początek w wykonaniu obu drużyn i ostatecznie under owy wynik.

Tenis – Miami, godz. 16:00, K. Nishikori – G.Monfils, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.50
Obaj tenisiści w Miami prezentują się bardzo dobrze jednak na nas większe wrażenie zrobił Japończyk, który nie stracił jeszcze seta a wydaje się, że miał bardziej wymagających rywali. Monfils na pewno się nie podda ale często efektowność przedkłada nad efektywność. Stawiamy na rozstrzygnięcie w dwóch setach.