Typy na dziś: Overy na niedzielę 10.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Wimbledon, godz. 15:00, M. Raonic – A. Murray, typ: 1 set under 12.5 gema, kurs: 1.55

Murray pewnie zmierza do zwycięstwa tegorocznego turnieju w Wimbledonie. Zagrał bardzo dobrze w półfinale nie dając szans Berdychowi. Raonic stoczył bardzo zacięty bój z Federerem. Kiedy wydawało się, że przegra, odwrócił losy spotkania i wygrał 3:2. Trudno powiedzieć czy ten mecz będzie miał podobny scenariusz, ale na pewno faworytem jest Murray. Typujemy, że w pierwszym secie nie powinno być więcej niż dwanaście gemów.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Portugalia – Francja, typ: over 8.5 Rz.R., typ: 1.45

Będzie to na pewno bardzo ciekawe spotkanie, w którym spotkają się gospodarze turnieju, Francja z Portugalią, która do tej pory wygrała w regulaminowym czasie tylko jeden mecz. Kto wie, jakby potoczyło się półfinałowe spotkanie między Francją, a Niemcami gdyby nie problematyczny rzut karny. Na pewno obie drużyny będą grały ostrożnie i z kontry. My typujemy, że w meczu będzie więcej niż osiem rzutów rożnych.

]Japonia – II Liga, godz. 11:00, Yamaga – Zwiegen Kanazawa, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują trzecie miejsce i tracą pięć punktów do pierwszego Sapporo. Zanotowali trzy zwycięstwa z rzędu i są faworytami tego meczu, tym bardziej, że goście grają słabo, zajmują ostatnie miejsce. Po serii porażek zanotowali ostatnio trzy mecze bez porażki, dwa remisy i zwycięstwo. Stawiamy na to, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:00, M. Raonic – A. Murray, typ: under 43,5 gemów, kurs: 1.50

Jeżeli A. Murray zagra finale tak jak w meczu półfinałowym z Berdychem, to Raonic nie będzie miał żadnych szans. Zagadką jest tylko, czy Raonica stać na wygranie chociażby seta, moim zdaniem istnieje taka szansa, ale nawet jeżeli będą cztery sety to w całym meczu powinno być poniżej 44 gemów.

Japonia – II liga, godz. 11:00, Shimizu S-Pulse – Kumamoto, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują szóste miejsce i w pięciu ostatnich meczach nie ponieśli porażki. W dwóch ostatnich meczach zainkasowali cztery punkty w tym wygrali na wyjeździe z Renofą aż 4:0. Goście zajmują dwunaste miejsce i przegrali dwa ostatnie mecze tracąc w nich aż dziewięć goli. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.