Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 10.07.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na niedzielę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Portugalia – Francja, typ: X2, kurs: 1.35

I tak doszliśmy do finału Mistrzostw Europy, a w nim spotkają się: gospodarz turnieju – Francja z Portugalią. Obie drużyny rozkręcały się w trakcie turnieju, ale to Francja wydaje się, że wygrywała po drodze do finału z bardziej klasowymi drużynami. Portugalia w półfinale spotkała się z osłabioną Walią i wygrała 2:0. W finale z Francją już nie będzie tak różowo i to gospodarze są faworytami i nie powinni przegrać tego spotkania.

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Guangzhou Ev. – Chongqing Lifan, typ: 1, kurs: 1.20

Lider chińskiej Super Ligi jest zdecydowanym faworytem i inny rezultat jak pewna wygrana gospodarzy będzie z pewnością dużą niespodzianką. Gospodarze mają zdecydowanie dodatni bilans meczów z Lifan i powinni po tym spotkaniu jeszcze bardziej go poprawić. Stawiamy na zwycięstwo Guangzhou Ev.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:00, M. Raonic – A. Murray, typ: 2, kurs: 1.27

Murray w tegorocznym turnieju w Wimbledonie idzie jak burza, w półfinale gładko rozprawił się z T. Berdychem 6:3,6:3,6:3. W meczu z Kanadyjczykiem Raonicem może nie być już tak łatwo i przyjemnie, ale i tak Murray jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Typujemy zwycięstwo Murraya.

Szwecja – III Liga Północ, godz. 16:00, Vasteras SK – Sleipner, typ: 1, kurs: 1.25

Vasteras zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 21 punktów i traci do pierwszego miejsca tylko cztery punkty. Gospodarze mają najlepszy atak w całej lidze i są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, tym bardziej, że goście zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem tylko pięciu punktów. W pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt. Typujemy zwycięstwo gospodarzy.

Łotwa – I Liga, godz. 18:00, Ventspils – Rigas Futbola Skola, typ: 1, kurs: 1.20

Venstpils zajmuje trzecie miejsce i traci cztery punkty do lidera, Spartaksa. Gospodarze przeplatają zwycięstwa z porażkami. Słabo spisują się w meczach wyjazdowych, za to u siebie grają bardzo dobrze. Mają najwięcej strzelonych bramek w całej lidze, przy czym z drużyn z pierwszej trójki mają najwięcej straconych bramek. Gdyby nie to, prawdopodobnie zajmowaliby fotel lidera. Goście zajmują przedostatnie miejsce, w ostatnich pięciu kolejkach zdobyli jedynie punkt. Typujemy pewne zwycięstwo gospodarzy.