Typy na dziś: Overy na niedzielę 12.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Niemcy – Ukraina, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

W tym dniu będzie to drugie w kolejności spotkanie w grupie C. Bez względu na wynik pierwszego spotkania, w którym Polska zmierzy się z Irlandią Północną, to i tak faworytem tego meczu, jak i też wygrania grupy C, jest drużyna Niemiec. Ja uważam jednak, że w tym meczu nie będzie jej łatwo pokonać Ukrainę i mecz może zakończyć się nawet rezultatem remisowym. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Hiszpania – Baraże, godz. 19:00, Racing Santander – Cadiz, typ: over 1.5, kurs: 1.40

W pierwszym meczu barażowym na stadionie Cadiz padł rezultat 1:0 dla gospodarzy. W meczu rewanżowym faworytem spotkania będzie drużyna Racingu. Aby odrobić straty z pierwszego meczu, gospodarze muszą atakować i strzelać bramki. Goście również muszą coś strzelić i nie mogą przez cały mecz bronić przewagi jednej bramki. My typujemy, że w meczu wpadnie więcej niż jedna bramka.

Rumunia – Baraże, godz. 12:00, UTA Arad – Voluntari, typ: BTS, kurs: 1.50

W pierwszym meczu barażowym Voluntari gładko pokonało Arad 3:0. Praktycznie w ten sposób zapewniło sobie utrzymanie w pierwszej lidze, ale nie może lekceważyć gospodarzy, albowiem gospodarze potrafią odrabiać na swoim boisku straty, co pokazali już w meczu z Calarasi, kiedy pierwszy mecz przegrali 1:3, a w rewanżu u siebie pokonali tą drużynę aż 4:1 awansując do kolejnej rundy. My typujemy, że obie drużyny strzelą bramki.

Finlandia – I Liga, godz. 12:30, HJK Helsinki – Rovaniemi, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

HJK kolejny raz podążają w kierunku zdobycia mistrza Finlandii. Po trzynastu kolejkach gospodarze znajdują się na pierwszym miejscu z dorobkiem 27 punktów. Goście zajmują dziewiąte miejsce i w pięciu ostatnich meczach nie zanotowali zwycięstwa. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Finlandia – III Liga – Grupa C, godz. 12:30, VIFK – Santa Claus, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze zajmują szóste miejsce w grupie C III Ligi fińskiej z dorobkiem dwunastu punktów. Po serii zwycięstw VIFK przegrał ostatnie dwa mecze z rzędu. Goście o oryginalnej nazwie Santa Claus zajmują trzecie miejsce od końca z dorobkiem tylko czterech punktów i również przegrali dwa ostatnie mecze. Faworytem tego meczu są gospodarze, a my typujemy, że strzelą oni przynajmniej jedną bramkę w pierwszej połowie.