Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na niedzielę 12.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 15:00, Turcja – Chorwacja, typ: 2 over 0.5 HT, kurs: 2.00

Będzie to bardzo ciekawe spotkanie w grupie D, w którym Turcja spotka się z Chorwacją. Trudno w tym meczu wyrokować kto wygra to spotkanie, ale większe szanse na zwycięstwo ma drużyna Chorwacji, która nie powinna przegrać tego meczu, ale może zremisować. My typujemy, że Chorwaci strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Hiszpania – Baraże, godz.19:00, Racing Santander – Cadiz, typ: 1, kurs: 1.95

W pierwszym meczu drużyna Cadiz wygrała u siebie 1:0. Nie jest to wielka zaliczka przed rewanżem i gospodarze maja duże szanse, aby odrobić straty nawet z nawiązką. Jeżeli goście, tylko i wyłącznie, będą bronić rezultatu z pierwszego meczu, to może to się bardzo źle dla nich skończyć. My typujemy, że Racing wygra ten mecz.

Finlandia – I Liga, godz. 12:30, HJK Helsinki – Rovaniemi, typ: 1 HT, kurs: 1.95

HJK jak co sezon walczy o tytuł mistrza Finlandii i jak przystało na ekipę, która jest najbardziej utytułowaną drużyną w Finlandii i w tym sezonie jest podobnie. HJK prowadzi w lidze i wyprzedza o dwa punkty Mariehamn. Po serii wygranych meczów gospodarze ostatnie spotkanie niespodziewanie przegrali na wyjeździe z VPS aż 0:3. Będzie to dobry moment na przełamanie i odrobienie tego co się straciło w ostatniej kolejce. Goście zajmują dziewiąte miejsce i od pięciu meczów nie zanotowali zwycięstwa. My stawiamy na to, że HJK będzie prowadzić do przerwy.

Hiszpania – Baraże, godz. 19:00, Girona – Cordoba, typ: 1 HT, kurs: 2.45

Baraże o awans do pierwszej ligi wkraczają w decydującą fazę. Girona w pierwszym meczu przegrała z Cordobą 1:2, ale ta bramka na wyjeździe może mieć bardzo dużą wagę w ostatecznym rozrachunku. Girona jest faworytem tego meczu, ale żeby awansować do finału musi strzelić bramkę. My typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Finlandia – I Liga, godz. 12:30, Inter Turku – HIFK, typ: 1, kurs; 2.10

Obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Odnosi się to przede wszystkim do gospodarzy, którzy powinni walczyć o puchary, a nawet o tytuł mistrzowski. Jak na razie zajmują przedostatnie miejsce. Po rozegraniu dwunastu kolejek zgromadzili jedenaście punktów. Ostatnio przegrali trzy spotkania z rzędu. Goście spisują się jeszcze gorzej, zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów. Przegrali ostatnie pięć meczów z rzędu. Czas chyba na przełamanie ze strony gospodarzy, dlatego stawiamy na ich zwycięstwo.