Typy na dziś: Overy na niedzielę 14.02.

Oto nasze propozycje z serii Over/BTS na niedzielę. Życzymy powodzenia!

Piłka Nożna-Szwajcaria,godz. 16:00, Grasshopers-Basel,typ: BTS-TAK, kurs: 1.45
Czeka nas bardzo wyrównane spotkanie. Drużyna gospodarzy bardzo dobrze spisuje się na własnym boisku i jest niewygodnym przeciwnikiem dla gości. Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że w tym meczu padną bramki i niewykluczone, że strzelą je obie drużyny.

Piłka Nożna-Grecja, godz. 16:15,Kalloni-Panionios, typ: under 2,5, kurs: 1.50
Drużyna Kalloni zajmuje w lidze greckiej ostatnie miejsce, natomiast goście spisują się o wiele lepiej i zajmują w tabeli piąte miejsce. Gospodarze słabo grają u siebie jak i też na wyjeździe i strzelają mało bramek. Panionios również nie należy do zespołów strzelających wiele goli, dlatego też w meczu tym nie należy się spodziewać gradu bramek.

Piłka Nożna-Austria,godz. 16:30, Austria Wiedeń- Rapid, typ: BTS-TAK,kurs: 1.60
Mecz na szczycie w lidze austriackiej. Gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli i wyprzedzają Rapid tylko o jeden punkt. Bardzo ważny mecz jeżeli chodzi o górny układ tabeli. W pięciu rozegranych między tymi drużynami meczach obie drużyny zawsze strzelały bramki i w tym meczu również mogą strzelić przynajmniej po jednym golu.

Piłka Nożna-Niemcy,godz. 15:30, Hamburg- M Gladbach. typ:BTS-TAK,kurs: 1.55
Drużyna gospodarzy nie wygrała czterech spotkań z rzędu zdobywając jedynie punkt. Goście należą do najsłabiej grających drużyn na wyjeździe. Borussia w sumie w meczach wyjazdowych zdobyła tylko dziesięć punktów. Obie drużyny będą chciały się przełamać i prawdopodobnie strzelą bramki.

Piłka Nożna-Portugalia,godz.18:00, Boavista-Academica,typ: under 2,5, kurs: 1.50
Mecz drużyn z dolnej części tabeli ligi portugalskiej. Gospodarze zajmują trzecie miejsce od końca i wyprzedzają drużynę gości o dwa punkty. Bardzo ważny mecz dla tych drużyn, albowiem ta drużyna która w tym meczu przegra będzie miała poważne problemy z utrzymaniem. Boavista strzela mało goli, ale ma lepszą defensywę od gości. Mecz będzie wyrównany i nie przewidujemy dużej ilości bramek.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…