Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 14.02.

W walentynkową niedzielę, zanim udasz się na imprezę lub randkę zerknij na nasze Pewniaki i puść kupon. Później możesz już nie mieć czasu lub ochoty – w zależności jak Ci pójdzie świętowanie Walentynek.

Piłka Nożna-Hiszpania, godz.12:00. Sevilla- Las Palmas, typ:1, kurs:1.35
Gospodarze należą do jednych z najlepszych drużyn ligi hiszpańskiej grających u siebie. Sevilla we wszystkich dwunastu ostatnio rozegranych meczach w różnych rozgrywkach wygrała wszystkie mecze. W przeciwieństwie do gospodarzy, goście należą do najsłabiej grających drużyn w lidze na wyjeździe. W jedenastu rozegranych meczach zdobyli zaledwie trzy punkty, nie wygrywając żadnego meczu. Gospodarze są zdecydowanym faworytem i wygrają ten mecz.

Piłka Nożna- Czechy,godz.14:00, Mlada Boleslav-Ostrava,typ:1.kurs:1.22
Drużyna Mlady Boleslav zajmuje w lidze czeskiej trzecie miejsce i ma duże szanse aby sezon zakończyć na miejscu dającym grę w europejskich pucharach. Goście spisują się bardzo słabo zajmują ostatnie miejsce. Przegrali ostatnie pięć spotkań, a z Mladą Boleslav na wyjeździe nie potrafili zdobyć w ostatnich pięciu meczach chociażby jednego punktu. W meczach tych zdobyli tylko jednego gola.

Piłka Nożna- Niemcy,godz:17:30, Augsburg-Bayern,typ:2,kurs:1.30
Derby Bawarii zapowiadają się ciekawie, a to dlatego, że gospodarze są niewygodnym przeciwnikiem dla Bayernu. Mimo tego goście, którzy nie są jeszcze w optymalnej formie i posiadają osłabienia wynikające z kontuzji, zwłaszcza w linii defensywnej, powinni sobie poradzić z drużyną Augsburga. Mecz dla Bayernu na pewno nie będzie spacerem i na pewno gospodarzy stać na strzelenie bramki.

Piłka Nożna-Brazylia-Carioca,godz:22:30, Fluminense- Tigres Do Brasil RJ ,typ:1,kurs:1.22
Fluminense jest w tym meczu zdecydowanym faworytem tym bardziej, że goście przegrali trzy kolejne mecze, a grając przeciwko gospodarzom w trzech meczach zdobyli jedynie punkt, strzelając tylko jedną bramkę, a stracili ich osiem. Wszystko przemawia za tym, iż gospodarze łatwo wygrają ten mecz.

Piłka Nożna- Peru, godz.22:00, U.de Deportes- Defensor La Bocana, typ:1, kurs: 1.25
Drużyna gospodarzy zajmuje w lidze drugie miejsce i jest faworytem tego meczu. Gospodarze nie przegrywają na własnym boisku, a w pięciu ostatnio rozegranych u siebie spotkaniach nie przegrali żadnego. Goście słabo spisują się w meczach wyjazdowych- w rozegranych pięciu meczach na obcych boiskach zdobyli jedynie punkt.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…