Typy na dziś: Overy na piątek 08.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, M. Raonic – R. Federer, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.45

W ćwierćfinale Raonic pokonał Querreya 3:1 i na pewno powalczy o zwycięstwo z Federerem. Szwajcar niemiłosiernie męczył się z Cilicem, z którym wygrał 3:2. Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany, dlatego stawiamy, że będzie powyżej trzech setów.

Tenis – Wimbledon, godz.14:00. T. Berdych – A. Murray, typ: 1 set under 10.5 gema, kurs: 1.52

Murray jest faworytem do zwycięstwa całego turnieju w Wimbledonie. W ćwierćfinale pokonał Tsonge 3:2 mimo, że prowadził już 2:0. Z Berdychem jednak jest zdecydowanym faworytem, a my typujemy, że w pierwszym secie nie będzie więcej niż dziesięć gemów.

Chiny – I Liga, godz. 13.35, Liaoning – S. Youngchang, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze w ostatniej kolejce stoczyli pasjonujący mecz na wyjeździe z Jangsiu Suning, ale przegrany 3:4. Liaoning pokazał, że ma fatalną defensywę i nie dziwi fakt, że traci ta drużyna wiele goli. W tym meczu na pewno będzie faworytem, ale jeżeli nie poprawi gry w obronie, to może to spotkanie nawet przegrać. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Irlandia – II Liga, godz. 20:45, UC Dublin – Cabinteely, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Gospodarze z Dublina zajmują trzecie miejsce, a w ostatniej kolejce zagrali bardzo dobry mecz na wyjeździe z liderem Limerick, ale niestety przegrali to spotkanie 3:4. Goście grają słabo, zajmują przedostatnie miejsce, przy czym w ostatnim meczu rozgromili u siebie ostatni Athlone 5:1. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Irlandia – II Liga, godz. 20:45, Athlone – Shelbourne, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze grają fatalnie i zajmują ostatnie miejsce. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z przedostatnim Cabinteely aż 1:5. U siebie gospodarze również przegrywają i wszystko na to wskazuje, że mogą przegrać kolejne spotkanie. Typujemy, że w pierwszej połowie Shelbourne strzeli bramkę.